Pomysł na prezent bożonarodzeniowy dla dziewczyny

We współczesnych czasach jesteśmy bombardowani wieloma informacjami z wszystkich możliwych stron – z telewizji, Internetu, czy radia. Często dotyczą one kwestii codziennego funkcjonowania lub tego, jakim powinno się być. Często to urywki życia celebrytów albo kolejnych guru fitness. Często zdarza się, iż mimowolnie zaczynamy się do nich porównywać, a siebie stawiać w niekorzystnym świetle. Dlatego też książka Stefanie Stahl “Jak myśleć o sobie dobrze?” to wybór idealny na Prezent dla dziewczyny na święta możliwe do zakupu w księgarni Tania Książka.

“Jak myśleć o sobie dobrze?” – remedium na niską samoocenę

Wiele kobiet mimowolnie porównuje się do znanych i lubianych celebrytów. Przez to też zaczynają wątpić we własną atrakcyjność fizyczną, ale również w swoje możliwości. Książka Stefanie Stahl “Jak myśleć o sobie dobrze?” to swoiste remedium na brak pewności siebie. Niemiecka psycholożka w swojej publikacji przybliża mechanizmy psychologiczne, ale także przedstawia konkretne propozycje ćwiczeń, by wzmocnić swoje poczucie sprawczości. Praca nad swoją pewnością siebie zwraca się z nawiązką, ponieważ mając wyższe poczucie własnej wartości łatwiej przychodzi pozytywne postrzeganie nie tylko swojej osoby, ale też innych ludzi w najbliższym otoczeniu. 

Książka Stefanie Stahl jako prezent idealny dla dziewczyny na Święta Bożego Narodzenia

Mając silniejsze poczucie własnej wartości zdecydowanie łatwiej określa się swoje potrzeby, wyraża myśli oraz dba o granice swojego komfortu. Takie osoby nie boją się informacji zwrotnych z otoczenia – bez znaczenia, czy jest to szczera opinia, czy nawet duża doza krytyki. Pewność siebie to także recepta na lepsze zdrowie – zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Stefanie Stahl w swoim poradniku przestawia metody na to, jak określić, a następnie konstruktywnie wykorzystywać swoje mocne i słabe strony. Znając swoje zasoby i deficyty ma się punkt wyjścia do dalszej pracy samorozwojowej oraz samodoskonalenia się. Ta książka to fantastyczny prezent dla dziewczyny na gwiazdkę – by lepiej poznała siebie.